I to podwójne!

Po pierwsze, to super uber gratulacje dla naszego ulubionego warlocka Anselma i jego młodszej siostry, inkwizytorki Anski za zdobycie mythicala!

anska

Po drugie to:

WORLD EVENT SIĘ ROZPOCZĄŁ W NORRATH, KTÓRY BĘDZIE TRWAĆ TYLKO DO 30 listopada!! Prawdopodobnie nigdy więcej go nie zobaczymy, gdyż to specjalny event na 5-cio lecie Everquest 2.

Event ten zwie się Heroes Festival i odbywa się w dwóch miastach: Qeynos i Freeport. Questy zaczyna sie w North i South Qeynos oraz North i West Freeport. Nie ma jeszcze nigdzie konkretnie spisanych questów oraz tego jak je skończyć, ale myślę, że już niedługo gracze zaczną uzupełniać te braki, a podpowiedzi można uzyskać na forum SOE. Nagrodami są repliki Claymore oraz Soulfire  oraz obraz smoka Venekora. City merchanci do 30go listopada mają na sprzedaż limitowane obrazy, które znikną po zakończeniu eventa! Niestety, na obecną chwilę nie można ich umieścić w Guild Hallu 🙁

nagrody

Niestety nie mam jeszcze screena jak wygląda replika Soulfire, ale wiem że zarówno replikę Claymore jak i Soulfire, można powiększyć, i to znacznie. Ach, i za ukończenie questów dostaje się również tytuł:  The Dream Hero.

A w Marketplace pojawiły się nowe przedmioty do kupienia i moje szczególne zainteresowanie wzbudził śliczniutki zielony smoczek, który z pewnością dogadałby się z moim różowym smoczkiem (jeszcze z początków EQ2)

zielony_smok

Więc z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, który to dzisiaj obchodzimy, jeśli nie chcesz mojej zguby zielonego smoka kup mi luby!!

Poprzedni artykułWena mi chyba uszła…
Następny artykułNinja-puller…