… ucieszył by Was prezent w postaci darmowych 500 Station Cash. Oj, tak, szczególnie gracze Free-to-Play byliby wręcz przeszczęśliwi 🙂

Jak dostać te darmowe 500SC? Wystarczy tylko, że zrobimy Facebookowy quest EQ2/ EQ  😀

Po pierwsze jeśli jesteś graczem EQ2 lub EQ1 to masz już część roboty za sobą. Druga część to udanie się na stronę Everquest 2 oraz / lub Everquest Live na Facebooku i „polub” te strony poprzez wciśnięcie „Like”.

Jeśli od wczoraj do 17 czerwca ilość ludzi, którzy polubili te strony przekroczy 1000, to aktywni gracze danej gry dostaną 500SC. Aktywni gracze, czyli tacy co się zalogowali do danej gry w czasie od 17 maja do 17 czerwca.

Czyli jeśli liczba lubiących EQ2 wzrośnie o 1000 to gracze EQ2 dostaną 500 SC. Jeśli liczba lubiących EQ wzrośnie o 1000 to gracze EQ dostaną 500 SC. Ponieważ nie jest to wyścig na zasadzie która gra pierwsza, ale na podstawie komentarzy z Facebooka przypuszczam, że można będzie dostać nawet 1000 darmowego Station Casha, pod warunkiem, że mamy aktywne konta w EQ2 i EQ1. No chyba, że na dane konto będzie mogła być przypisana tylko jedna nagroda… Zobaczymy.

Zważywszy na to że obie te gry są na obecna chwilę Free-to-Play, to chyba nie będzie z tym większego problemu 🙂

Więc zapraszamy serdecznie graczy z innych gier SOE do skorzystania z tej promocji… w końcu tak długo jak używacie tego samego loginu i hasła dla wszystkich gier SOE, portfel Station Cash jest taki sam w każdej grze do której się logujecie. Wystarczy, że zalogujecie się na stronie Everquest 2 oraz Everquest Live, ściągniecie klienta gry i pogracie jakiś czas. A może Wam się spodoba i zostaniecie z nami na dłużej?

Namiary na polskie gildie w EQ2 znajdziecie TUTAJ.

Ach, zapomniałam dodać, że to dopiero pierwszy z zaplanowanych Facebookowych questów SOE…

 

 

Poprzedni artykułWraz z upływem…
Następny artykułNo dobra…