W ten weekend, a konkretniej to od północy z piatku na sobotę do poniedziałku rano, mamy BONUS XP i AA Weekend!

Myślę, że jest to częściowa rekompensta (minimalna) za problemy z zonowaniem jakie mamy od wtorku. Wcześniej też były, ale głównie na weekend, kiedy obciążenie serwerów jest największe. Dla pocieszenia dodam, że SoE zdecydowało się na wyłaczenie BG i i sprawdzenie jaki będzie mieć to wpływ na zonowanie. Jeśli okaże się, że czas zonowania znacznie się poprawi BG będą wyłączone aż do przyszłego tygodnia.

Jeśli chodzi o same BattleGround’y to po GU 56 zobaczymy następujące tiery:

  • 30-39, 40-49, 50-59, 60-69, 70-79, 80-89 i 90

Level postacie będzie automatycznie zmniejszany (mentorowany) do najniższego czyli do 30, 40, 50 itd… Merchanci będą mieć na sprzedaż armor i biżuterię PvP na każdy z tych Tier’ów.

Natomiast jako „sety startowe” będzie można potraktować rzeczy Mastercrafted. Zostanie bowiem do nich dodana Toughness, czyli wytrzymałość na obrażenia zadawane w PvP.

Kolejna zmiana w lalkach do DPS z Guld Halla, czyli Training Dummy. Prócz lalek wersji heroic i epic, będzie równiez dodany „encounter” a więc w końcu klasy AoE będa mogły naprawdę pokazać co potrafią 🙂

Poprzedni artykułRunnyeye leży!
Następny artykułTestuję GU56
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Chciałbym zwrócić uwagę na EQ2 Passport, ciekawa opcja dla nie grających aktywnie, ale chcących zajrzeć do gry. Może wspomnisz coś w następnej notce o tym? 🙂