I oto mamy w końcu wybór. Możemy nadal kupować przepisy Advanced od levelu 10 do 39 od brokera, a to czasem bardzo kosztowna sprawa, albo tez zrobić parę questów crafterskich i mieć możliwość kupienia ich za parę groszy od merchanta. Dodatkowym plusem jest to, że nagrodami za te questy są rare kamienie/ korzonki/ skórki z tychże leveli oraz mount o prędkości 24%.

Jeśli masz już level 10 w crafcie możesz udać się do New Halas po pierwsze questy crafterskie, dla postaci z zarówno dobrej jak i złej strony.

  • Tami Swifthammer oferuje questy dla postaci z dobrej strony (62, 153, -130)
  • postacie ze złej strony powinny się udać do Varla Z’Velram (-61, 139, 274)

Po skończeniu linii questów, dobre postacie zauważą, że ze stołu za Tami można zabrać ciekawe przepisy na nowe przedmioty do domu. Złe postacie nie widzą tego NPC’a, ale również mogą zebrać przepisy z podanego waypoint’a.

Crafterzy, którzy osiągnęli level co najmniej 20+ powinni się udać do Butcherblock Mountains i poszukać Cordeli Galestone (698, 24, 581) aby zacząć linię questów w tej zonie. Nagrody jakie zobaczymy za questy z BBM, to między innymi przepis na shield do wyglądu przypominający żółwia, rare z T3 do wyboru oraz 24% mount.

A jak już wbijemy (mamy) level 30 to udajemye sie do Steamfont Mountains do Gnomeland Security i szukamy Karalym Cinderton (-523, 178, 1060), aby rozpocząć kolejnych kilka questów.  Tutaj też nagrodami są rare z T4.

No i na koniec mała, ale bardzo ważna rzecz. Od GU57 Totem of Escape, czyli evac dla każdej klasy, używać będzie można już od levelu 30, a nie jak dotąd od 70-go.

Poprzedni artykułSerwery Europejskie wyłączone…
Następny artykułNo i skończyło się…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kulfonik

No to mam już teraz wyjaśnienie wczorajszej zagadki. Jakim cudem kilka celi dało ewaka, a na 100% nie byli skautami.:)