Jeszcze 2 dni trwa City Festival w Qeynos, a więc niewiele zostało czasu na zebranie City Tokenów i zakup rzeczy do domu. Następna taka okazja za 6 miesięcy…

Oczywiście nadal można kupić rewelacyjne obrazy stworzone przez graczy za 10 City Tokenów, a do tego od GU58 dojdą w pełni działające drzwi do domów:

Freeport Festival

Gorowyn Festival
New Halas Festival
Kelethin Festival
Qeynos Festival

GU58 zatytułowany „Arcanum Revealed” zbliża się wielkimi krokami. Oficjalnie ma się pokazać na serwerach amerykańskich 12 października, czyli założyć można, że na Runnyeye będzie nazajutrz.

Od dzisiaj istnieje możliwość zakupienia dodatkowych Character slotów na naszym koncie za 1000SC. A więc nie trzeba już kasować altów, albo zakładać drugie konto by mieć więcej postaci.

Jednocześnie wszystkie nowe przedmioty na MarketPlace będą opatrzone tagiem „New„, a na tych które są przecenione zobaczymy „Sale„.

Cloak of Stained Glass Replicas
Djinn's Scholar Cloak

Jeśli chodzi o EQ2 Extended, to od dzisiaj zmniejszono restrykcje odnośnie chat’ów dla graczy posiadających konto brązowe. Otóż gracze ci będą widzieli ogólne chat’y takie jak Aukcje, czy tez Level1_9 itd., ale nie będą mogli na nich pisać.

As of Tuesday, October 5th, the chat restrictions for Bronze players will be eased somewhat.

Bronze players will now be able to *see* the chat that’s occurring in broadcast chat channels (like /auction, /Level 1-9, etc.).

However, they will still be unable to *send* chat in those channels.

In theory, this allows Bronze players to hear what’s going on in the world, and opens up a huge pool of potential customers for Silver and Gold players that are /auctioning items in chat. (Bronze players can /tell back to the auctioneer if they’re interested in the item.)

The world should feel a bit more filled with people for Bronze players now, as well.

Poprzedni artykułDevsi i ich poczucie humoru…
Następny artykułPiosenka o ….
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Z czatami to bardzo dobra wiadomość.