Ostatni dodatek do Legends of Norrath – DrakkinShard, zawiera w sobie wiele Loot Kart, które mogą zostać otworzone w EverQuest 2. Jedna z nich to nowy dom Prestige bazowany na Shard of Fear.

LON_Fearful retreatDla przypomnienia…

Co miesiąc gracze na kontach Gold otrzymują od SOE 5 booster packów, które mogą otworzyć i być może dostanie im się karta z rzeczą, którą będa mogli używać w EQ2 lub EQ.

Jeśli Booster Packi nie będą otworzone w danym miesiącu, to niestety przepadają… Poradnik do tego jak otworzyc karty Legends of Norrath w EQ2 znajdziecie TUTAJ.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Booster packi odłożone, nie przepadają, przepada ich przyznanie, jeżeli się nie zalogujemy w danym miesiącu. Potwierdzam to na podstawie otworzenia, kilka dni temu, 15 boosterpacków, które zbierałem przez ostatnie 3 miesiące specjalnie na double exp weekend. Otwieranie booster packów, w bonus weekend, daje dwa razy więcej expa również przy levelowaniu konta LON. Mam 17 level i trafiły mi się na razie dwie takie karty, raczej mało interesujące, ale nie pamiętam co to było, na pewno jakiś hełm.

Levele konta LON dają szansę (w procentach podaną przy levelu konta), iż po otworzeniu dowolnego boostera lub talii dostaniemy jedną dodatkową, z bonusowych, loot card, które zostały wyselekcjonowane w tym celu przez SOE. Aktualna lista bonusów jest dostępna w grze, poprzez odpowiedni filtr. Trzreba zaznaczyć karty typu Loremaster. Tu jest jak dokładnie to zrobić:

https://forums.station.sony.com/eq2/index.php?threads/are-you-a-loremaster-legends-of-norrath.535322/

Wichura

Nie ma edytowania komentarzy, a trochę mi się kolejność wersów pokaszaniła w poprzednim. Wybaczcie.