… zbliża się Haloween? Wystarczy zalogować się do gier MMO…

W dniu wczorajszym uruchomiono w Vanguardzie event związany z Haloween: Festival of the Grim Harvest.

Od wielu lat Festival ten miał niezmienioną formułę, dlatego też wielu graczy zostało przyjemnie zaskoczonych nowymi questami dostępnymi w New Targonor oraz na cmentarzu przy Misthaven Crossing. Oczywiście, jak co roku powróciły rożnego rodzaju namedy związane z tym eventem, które po zabiciu rzucają nam przedmiot dający iluzję, na przykład Lich:

Rift również zadbał o swoich graczy uruchamiając Autumn Harvest event.

Jest kilka questów do zrobienia, za które w nagrodę dostajemy walutę tego eventu (Autumn Harvest Ambersap oraz Autumn Harvest Signets):

  • Dzienny: Pumpkin Patching, czyli zbieranie dyń i dekorowanie nimi Realm of The Autumn Harvest.
  • Dzienny: Zamknąć Rifty dające experience (wody/ ognia/ powietrza/ ziemi).
  • Dzienny: Znaleźć Autumncap Fungus, czyli grzybki rosnące w najdziwniejszych miejscach. W momencie, gdy znajdujemy się w ich pobliżu pojawia się na naszym ekranie specjalna ikona do ich zbierania.
  • Dzienny: Znalećć 5 Autumncap Fungus
  • Powtarzalny: Znaleźć 10 Autumncap Fungus
  • Powtarzalny: Pomóc Atrophinius’owi w Realm of the Autumn Harvest – tutaj jest wiele do zrobienia, możemy na przykład zbierać korzonki, zaganiać żyjątka kopniakami do nory, czy tez zabijać szkodniki.

Jest też specjalny quest do zrobienia na zdobycie 15 Autumn Harvest Signets, który nagradza nas jednym mountem do wyboru typu Spectral: Crocnard, Ash Strider, Najmok lub Spindrel.

W Everquest 2 też już niedługo (od 11.10) będziemy mieć event związany z Haloween: Nights of the Dead. Za parę dni opiszę co i jak bardzo się zmieni, jakich questów już nie zobaczymy oraz co będziemy mieć nowego do robienia 🙂

Poprzedni artykułW środowy wieczór…
Następny artykułNowe fora gier SOE