Wczorajsza aktualizacja na serwerze Beta przyniosła kolejne zmiany związane z ilością platyn jakie będą wypadały z mobów po GU66. Pierwsze zmiany, te drastycznie zmniejszające ilość platyn wstrząsnęły graczami tak bardzo, że dyskusja na ten temat na forum Beta ma już ponad 55 stron

fabled chestW zeszłym tygodniu developerzy informowali, że ilość platyn jakie dostajemy w zonach jest nie do końca jeszcze właściwa i, że w tym tygodniu zobaczymy końcowy efekt. Nie wspominam już o tym, że platyny w zonach grupowych nadal były nieprawidłowo dzielone pomiędzy graczy.

Czy rzeczywiście tak się stało. Czy warto będzie robić instancje Solo aby zarabiać platyny? Czy też jednak nadal będziemy robić PR tylko, że tym razem na kilku innych boksowanych dodatkowo kontach?

Niestety, wersja z PR pozostaje bardzo realna jeśli developerzy nie zdecydują się na wprowadzenie dodatkowych zmian. Z ciekawości zalogowałam się na serwer Beta i ponownie postanowiłam sprawdzić ilość platyn z wersji Solo zon. Oczywiście Dreadcutter jest zoną najszybszą, więc stał się moim celem i za kilka minut walki zarobiłam…25 gold!

2013_04_17 beta dreadcutterNo normalnie szokujące przeżycie…

Po ilości tematów dotyczących nerfu platyn na forum Beta, przeczuwam kolejna wielka walkę graczy EQ2 z developerami. O ile nic więcej się nie zmieni, to zmiany te z pewnością będą dla nas bardzo bolesne.

Kurcze, chyba znów trzeba będzie zacząć craftować 😉

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Corvus

Czyli granie, bez wydawania prawdziwych pieniążków zaczyna być coraz bardziej utrudnione. Szkoda, bo polubiłem EQ2.