Wygląda na to, że worek z platynami z dziennych misji lojalnościowych doczekał się zmian.

platyny daily logoParę dni temu przyjrzałam się najnowszemu programowi lojalnościowemu, który jest obecnie testowany na serwerze Beta i nie do końca spodobało mi się to co zobaczyłam. Największym błędem według mnie było dodanie „worka z platynami”, który można było zakupić już za dziennych 5 tokenów.

5 tokenów za 75 platyn, czyli co 5 dni możemy dostać 75 platyn. Oczami wyobraźni zobaczyłam tworzone setki nowych darmowych kont do EQ2, tylko po to by robić dzienne misje i co 5 dni przesyłać 75 platyn na swoje główne konto…

Ewidentnie developerzy dostrzegli problem, który im przedstawiłam bo dokonali kilka zmian. Ilość platyn w worku pozostaje bez zmian, ale aby móc kupić ten worek konto musi być Gold, czyli opłacone.

Poza tym zgodnie z moja sugestią do merchanta z czasem zostaną dodane także inne nagrody jak drzewko bonsai, mount z programu recruit-a-friend, wilk z velious, itd.

Niestety, ale ani słowa nie wspomniano dotychczas o dodaniu sprzętu (zbroi, broni, itd.) na niższe levele…

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
dok

Ohhh to ci fani darmowego EQ2 podziękują ;).

Corvus

Sam się zastanawiam, czy nie podziękować jej osobiście. To tylko 100 kilometrów.

Dok

Ojoj ale to wiesz kwatki jakieś dobre winko takie tam ianczej to raczej tylko popadniesz w jeszcze większe koszta :D.

Wichura

A na jakich serwerach tak tanio?

Paweł Wierzbicki

Aż to przebiegła zmijka! 🙂

dok

Nasz gildiowy spekulant kulavvy sie tym zajmuje w koncu szczurek nie?;).Ale raczej blizej do 900 niz 450p tak na moje oko.