Blog BabaGra.pl został założony przeze mnie prawie 5 lat temu i przez ten czas starałam się pokrywać wszystkie koszty związane z działalnością tego bloga z własnej kieszeni. Niestety, ale zadanie to staje się coraz trudniejsze, dlatego też po wielomiesięcznych zmaganiach samej z sobą, zdecydowałam się w końcu aby poprosić czytających tego bloga o wsparcie.

Przełamałam się i zdecydowałam się zamieścić skrót do PayPal.

Dlaczego PayPal, a nie reklamy? Powiem uczciwie, że boję się reklam, bo nigdy nie wiadomo jakie one będą. Obawiam się, że nagle mogłyby pojawić się reklamy kompletnie nie związane z tematyka mojego bloga. Być może kiedyś reklamy pojawią się na tej stronie, ale jeszcze nie teraz.

Jeśli czytacie mojego bloga i lubicie tutaj zaglądać, jeśli znajdujecie tutaj informacje jakich nie ma na innych stronach, to mam nadzieję, że wspomożecie BabaGra.pl.

Każda złotówka będzie bardzo mile widziana i przeznaczona zostanie tylko i wyłącznie na rozwój i utrzymanie bloga 🙂

Z góry bardzo dziękuję.

12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skaramanga

reklamy należą do plików cookies, jeżeli któraś panna odwiedzająca naszego bloga oglądała wibratory to niestety ale obok loga baba gra był by dla niej widoczny sztuczny brzęczyk 😀

Chyba że wybierzesz reklamy stałe ale na tym się nei znam i nie będe wypowiadać

Moordimer

Miałem problem z przejściem na PayPal po naciśnięciu na „Przekaż darowiznę”. Otwierała się strona PayPal a na niej napis „Sorry — your last action could not be completed”. Na szczęście po kilkunastu próbach udało się 🙂 Te skromną darowiznę przesłałem z karty żony (o wszystkim wie więc działałem na legalu ) bo ja jestem teraz biedny 🙂 I masz racje Kinya, że reklamy mogłyby popsuć klimat bloga.

kociamafia

Mam ten sam problem – „Sorry — your last action could not be completed”.

Nie martw się Kinya, spróbuję jeszcze jutro i będziesz miała na wódkę, dziwki i narkotyki, czy czego tam jeszcze bloggerzy potrzebują.

Ostupam

Może dodatkowo jakieś info na forum, Koszt potrzebny na utrzymanie bloga na miesiąc/rok – ilość wpłaconych datków? Tak dla przejrzystości i wiedzy czy akurat coś wypadałoby wpłacić czy np. dany okres jest opłacony i jak kolega wyżej napisał czy starczy na wszystkie potrzeby bloggera 😉

kociamafia

O to to. W razie nieścisłości finansowych zawołamy CBA.

Skaramanga

ja nie miałem problemow

Wichura

Może nie pisz kto wpłacił, tylko po prostu czy starcza i na ile wystarczy to co jest opłacone. Przejrzystość jest istotna, szczególnie jak ktoś nowy zawita na bloga i będzie miał jakieś wątpliwości.

Ja nie widzę powodu, czemu nie miałabyś zarobić na blogu, no ale to się właśnie robi przez reklamy, a niektórzy, jak ja, mają ad blocka i to do takich powinnaś apelować o donacje.

Ostupam

Kinyu chodziło mi wyłącznie o koszty utrzymania serwera itp. bez żadnych nicków

Skaramanga

kosz utrzymania servera i w ilu % jest on przez nas opłacony

Pikiel

OK, dziwne ale to Paypal wczesniej dzialal. Mysle ze udalo mi sie to juz naprawic.Dzieki za info i przepraszamy za trudnosci.

Raz jeszcze, z gory dziekujemy za Wasze wsparcie.