Z racji tego, że Defiance zostało zaktualizowane o DLC 2, nie mogłam się oprzeć i musiałam zajrzeć do gry aby zobaczyć co słychać. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to łatwość z jaka można odróżnić obecnie przyjaciół od wrogów za pomocą malutkich 'ptaszków' nad głowami postaci.

Defiance 2013-12-11 21-50-23-845Oczywiście pierwsze co zrobiłam, to rzut oka na mapę. W końcu przejrzyście widać, gdzie można zrobić kontrakty, a oprócz tego pojawiły się oznaczenia miejsc, gdzie można przywołać Arkfalle, zwane w tym przypadku Arbreakami.

Defiance 2013-12-11 mapaKolejna rzecz to Klany i możliwość ich levelowania, więc proszę zacząć się logować TurboGroszki, a nie, że sama muszę wbijać xp! No dobra, nie sama ale z Biurokratem 😀

Defiance 2013-12-11 clanKolejna rzecza, którą zrobiłam było znalezienie Arkbreaka i miałam na tyle szczęścia, że był to Major więc miałam szanse stanąć oko w oko z Warmasterem. Brzydka i wielka bestia, a do tego ma chyba miliony HP bo na trzy walki z nim wczorajszego wieczora tylko raz widziałam, że życie zeszło mu do 50%.

Defiance 2013-12-11 arkbreakJedną z rzeczy, która mnie irytuje to zmiany w granatach. Pięć sztuk to maksymalna ilość teraz jaką możemy posiadać i wkurza mnie, że nie możemy lootować więcej z tego samego typu. Jak mam pięć Clusterblast oraz Frag, to mogę podnieść jedynie granaty innego rodzaju, np. Flash. No nic, muszę się przestawić…

Spike i stimy są świetne i można je kupić u merchantów: zielone oraz niebieskie w promocjach. Na obecną chwilę widziałam po trzy rodzaje każdego z nich:

Stimy:

  • Power Stim – regeneruje część cooldown z mocy EGO
  • Brawler Stim – zwiększa obrażenia melee
  • Heal Stim – leczy

Spike:

  • Ammo Spike – uzupełnia amunicję
  • Damage Spike – zwiększa obrażenia
  • Protection Spike – delikatnie leczy

Dzisiaj postaram się zabrać za misje dzięki którym będę mogła przywoływać Arkfalle. Niestety gracze narzekają, że jest to dość drogi interes z racji tego, że jeden rdzeń kosztuje 10.000 bits, co oznacza, że przywołanie Major będzie nas kosztować 40.000 bits.

httpv://www.youtube.com/watch?v=mT-ekpK4dWo

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zhar

Aż muszę sobie gre „updejtnąć”. C od ozbierania xp dla TGroszkow to nie ma sprawy 🙂

Heal Stim – z wszystkich itemów nowych to mnie chyba najbardziej interesuje 🙂

lamora

A jak się tam dodaje kogoś do znajomych ?

Biurokrata

Warmaster jednak nie jest taki trudny jak mi się pierwszego dnia wydawało. Wczoraj ok. północy skończyliśmy go nawet minutę przed czasem 😀