Zawitałam do Defiance i w końcu zaparłam się w sobie i skończyłam serię sześciu misji, która pozwala mi na przywoływanie Arkfalli. Najbardziej przerażająca jak dla mnie rzecz do wykonania – wdrapanie się na szczyt mostu Golden Gate.

Defiance 2014-01-20 nowhere to go but upRobiąc te misje zaliczyłam też oblężenie Volge i z racji tego, że robiliśmy to tylko w trzy osoby (smutny fakt braku graczy) to zdobyłam swoją największą jak dotąd punktację…

Defiance 2014-01-20 Volge swarmI jeszcze jeden zaskakujący fakt. Bez żadnej zapowiedzi ani uprzedzenia Trion włączył wszystkie dotychczasowe epizody, czyli różnego rodzaju misje specjalne, które wykonywać można było tylko w określonym czasie, także te związane z The Plaque. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zrobić tych misji, to macie szansę. Z tego co nieoficjalnie wiem, to włączone one zostały tylko na kilka dni.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Zhar

Kinya to się chyba mineliśmy czasowo w grze 🙂 Ja wczoraj odkryłem Major Arkfall (takie 4 holo na ziemi). Stałem, stałem, stałem przy tym i nic.

Na Arkfallach ogólnie trochę jakby mniej ludzi ale takich biegających jednak chyba … więcej bo czasami sam latałem po mapie i ciężko było kogoś znaleźć a wczoraj … tłok 😉