To już dzisiaj: premiera odświeżonego Defiance 2050 na PC i konsole. Jest toość ważne wydarzenie dla fanów klimatów sci-fi oraz gatunku MMORPG.

Nie oszukujmy się, wiele innych firm po prostu by wyłączyły serwery gry nie przynoszącej dochodów, a nie decydowały na jej odświeżenie i ponowną premierą. Trion Worlds podjął jednak inną decyzję i bardzo mu się to chwali.

Jak już wspominałam, Defiance 2050 zaoferuje graczom nie tylko odświeżoną grafiką, ale i wiele innych ulepszeń oraz nowych systemów.

Osoby, które zdecydują się zrobić kolejne podejście do tego tytułu, będą mogły na starcie wybrać jedną z czterech podstawowych klas, a resztę odblokować podczas gry. Ponadto, twórcy zapowiedzieli także klasy premium. Jedna z nich – Demolitionst, zostanie udostępniona już dzisiaj, a w przyszłości pojawią się kolejne.

Defiance 2050 dostępne jest od dzisiaj (od godziny 19:00 czasu polskiego) jako tytuł Free-to-Play z mikropłatnościami na PC, PS4 oraz Xbox One. Grę można pobrać z tej strony lub na Steam.

Poprzedni artykułConan Exiles ulepsza animacje, szykuje się na nadejście Jhebbal Sag
Następny artykułESO Plus event powraca do The Elder Scrolls Online