Dwa dni temu fanów gry The Division Tom’a Clancy zmroziła wiadomość, iż jest wielce prawdopodobne, że gra ta nie ukaże się w 2014 roku, a dopiero w 2015. Oczywiście na ile jest to pewna wiadomość na obecna chwilę nie wiadomo, jednakże Ubisoft do obecnej chwili nie zdementował tych doniesień.

2013_TheDivision postac

Szwedzki portal o grach – Gamereactor, przeprowadził rozmowę z anonimowym pracownikiem Massive Entertainment, który stwierdził, że „silnik gry działa dobrze, ale prace nad sama rozgrywką dopiero ruszyły„.

W dalszych słowach pracownik ten wyjaśnia iż „publikacja gry podana przez Ubisoft na rok 2014 jest raczej śmieszna, gdyż nie ma szans na wydanie tej gry w tym roku. Jest to bardzo duży projekt, a przed studiem jest jeszcze mnóstwo pracy„.

Oficjalnie podawane informacje na temat daty premiery The Division mówiły do tej pory o IV kwartale 2014 roku, ale przecież całkiem niedawno Ubisoft opóźnił premierę innych swoich gier takich jak Watch Dogs, której premiera przez długi czas zapowiadana była na Boże Narodzenie 2013.

Nie pozostaje nic innego jak czekać z nadzieją, że informacje o premierze w 2015 roku okażą się plotką.

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Skara

co tam tylko rok opóźnienia ;]

Czort

lepiej niech opóźnią wydanie gry niż mają wydać gówniany produkt bez endgejmu.

Skara

ale jaki end game jak ta gra miala leciec na równo z jakimś serialem ale mogłem tytuły pomylić