Ostatni dodatek do EverQuest 2 – Tears of Veeshan, przedstawił graczom nowy rodzaj ulepszania zbroi poprzez zastosowanie odpowiedniego rodzaju kamieni: żółte, niebieskie, zielone i czerwone.

I właśnie te czerwone kamienie powodują duży ból głowy u graczu, bo jedyna szansa na ich zdobycie to zabicie ostatniego nameda w zonie rajdowej Accursed Sanctum. A do tego w skrzynce są tylko dwie sztuki!

red gemstone

I właśnie ze względu na problemy i rzadkość w zdobyciu czerwonych kamieni w niedługim czasie zobaczymy związane z nimi zmiany, a dokładniej to ich zupełnie nowy rodzaj: Fractured Red Gemstone.

Tą nową wersję czerwonych kamieni będzie można zakupić za Etymy. Także Crafterzy będą mogli zakupić przepis i zrobić je za mniejszą ilość Etym.

Nowy rodzaj kamieni ulepszy sprzęt rajdowy dokładnie o ten sam % co dotychczasowe kamienie, a poza tym będą one wypadały także z innych namedów w Accursed Sanctum. Niestety nie będzie ich można użyć do stworzenia Mystical Purple Gemstone, który upelsza sprzęt rajdowy T2 z ToV. Do tego nadal będziemy potrzebowali kamieni z Imperatora w Accursed Sanctum.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
avi

Czerwone wypadaja tez z contested avatarow.