Zważywszy na to, że przez ostatnie dwa dni większość portali internetowych poświęconych grom rozwodzi się nad informacją, jak to w dniu premiery Fallout 4 spadła oglądalność stron pornograficznych, to poniższa informacja nie powinna Was zszokować.

Jednak jedno jest pewne – ta poniższa, mama nadzieję, że zabawna informacja, podniesie ego graczy preferujących PC od konsoli.

Ostatnie badania przeprowadzone przez stronę MyVoucherCodes, wykazały, iż osoby grające na PC są lepsi w sypialni. W badaniu tym to właśnie oni wykazali się większą sprawnością seksualną niż osoby preferujące konsole.

W badaniu nad wpływem gier na związek, wzięło udział 2474 partnerów graczy. Osoby te zostały poproszone o określenie jaką platformę do gry używają ich partnerzy oraz jak radzą sobie oni w sypialni. 11% badanych odpowiedziało, że ich druga połówka jest „wspaniała” w łóżku, podczas gdy 27% osób oceniło ich partnerów jako „dobrych”. 26 % przyznało, że ich partner jest „średni” w łóżku, a 20 % jest kompletnie niezadowolonych z ich pożycia seksualnego.

Najlepszymi partnerami seksualnymi okazali się gracze posiadający PC. Aż 54% z nich zostało ocenionych jako dobrych, a 22% jako doskonałych. Następnie uplasowali się gracze posiadający Xbox, gdyż aż 47% z nich uzyskało ocenę dobrą.

Na szarym końcu uplasowali się gracze posiadający PS4, którzy okazali się tragiczni. Tylko 3% z nich zostało ocenionych jako „doskonałych”, a 8% jako dobrych…

Czyżby te wszystkie gry ukazujące się na PlayStation 4 były aż tak dobre, że gracze ci zapominają o swoich partnerach? A może to sprawa kontrolerów, gdzie obcujący na co dzień z myszką wygrywają w rankingu? Jak myślicie?

consoles

14 KOMENTARZE

  1. Nie zaglądałem nigdy do bielizny konsolowców więc o rozmiarach się nie wypowiem, ale nie jest tajemnicą, że konsolowcy bez auto aim’a się gubią 😛

  2. Te dwie rzeczy nie maja se sobą korelacji. Wynik mógłby być całkowicie inny wymieniając całkowicie grupę badawczą. Nigdy nie zrozumiem badań które próbują szukać zależności tam gdzie ich nie ma. O a co z ludźmi mającymi więcej niż jedna platformę na której aktywnie graja. Cóż niech zgadnę amerykańscy naukowcy.

  3. Gracz PC do gry wstępnej używa palca wskazującego i środkowego prawej dłoni a gracz konsolowy tylko kciuków.

Comments are closed.