Ekipa Daybreak Games poinformowała, że już niedługo spodziewać się można premiery Landmarka, gry która miała być polem doświadczalnym dla anulowanego w dniu dzisiejszym EverQuest Next.

Zgodnie z najnowszym komunikatem Landmark będzie mieć premierę jeszcze tej wiosny i niestety nie będzie grą Free-to-Play, bo dostęp do gry kosztować ma 9.99Euro. Producentem wykonawczym została znana graczom EverQuest i EverQuest 2 Holly „Windstalker” Longdale, która to zamieściła na forum Landmarka list do fanów tego tytułu:

Do lojalnych fanów Landmarka,

Landmark będzie mieć premierę tej wiosny i jestem szczęśliwa mogąc rozpocząć tę przygodę razem z Wami.

W miarę jak rosła społeczność gry i pojawiały się piękne projekty, stwierdziliśmy, że nie możemy postrzegać Landmarka jako tylko narzędzie do budowy. Ciężko pracowaliśmy aby Landmark sam w sobie stał się wspaniałym tytułem. Chociaż wygląd tego świata został zainspirowany voxelowym światem EverQuest Next, to Landmark ewoluował jako samodzielna gra z unikalną tożsamością i celem.

Kreatywność społeczności Landmarka i możliwość kreowania historii w tym cyfrowym świecie, znacznie przekroczyła nasze wyobrażenie. Naszą wizją dla graczy Landmarka jest dostarczenie Wam miejsca, gdzie będziecie mogli stworzyć cokolwiek zechcecie, opowiedzieć swoje historie oraz podzielić się kreatywnością z innymi graczami. Pracujemy nad olbrzymia aktualizacją dla Landmarka z mnóstwem nowych funkcji oraz ulepszeń, o niektórych z nich informowała ostatnio Emily „Domino” Taylor.  Jestesmy podekscytowani tym co nadchodzi dla Landmarka i nie możemy się doczekać co o tym myślicie.

2 KOMENTARZE

  1. A ja postanowiłem zaczerpnąć od nich najlepsze co oferują i będe miał ich też tam gdzie oni mają nas.

Comments are closed.