27 kwietnia The Culling doczeka się aktualizacji nazwanej Trials of the Isle, która doda do gry wszystkie funkcje o jakie prosili gracze od momentu premiery tego tytułu.

Gracze The Culling będą w końcu mogli korzystać z prywatnych meczy, które rozgrywać będzie można ze swoimi znajomymi. Dodatkowo do gry wprowadzone zostaną żeńskie postacie oraz mnóstwo nowych rzeczy, w tym kapelusze!

20160422_culling_female-1

Wygranie meczy w The Culling nagradzać będzie specjalnymi tokenami, które wykorzystać będzie można jako przepustkę do weekendowych Meczy Próby (Trial Match), za które przewidziano nowe ekskluzywne nagrody.

Oprócz tego do gry wprowadzone zostaną nowe bronie: trójząb i maczuga, oraz nowe zdolności – Dig Deep i Angry Octopus (Wściekła Ośmiornica!). I nawet nie chcę zgadywać jakie bonusy uzyskają dzięki nim gracze.

20160422_culling

No to teraz trzeba tylko poczekać do 27 kwietnia, a jeśli nadal nie posiadacie tej, cieszącej się sporą popularnością, gry to w dniach 27 kwiecień do 2 maja będzie można zakupić ją na Steam o 10% taniej.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.