Piątkowy dzień w ekipa H1Z1 nie należał do najspokojniejszych. Wpierw opóźniona, czy też przełożona na przyszły tydzień zapowiadana wcześniej konserwacja serwerów, a potem kilkugodzinne problemy z aktualizacją serwerów testowych King of the Kill.

Na tą chwilę sytuacja została unormowana, a na serwer testowy King of the Kill trafiła najnowsza wersja mapy Z2 oraz kilka zmian. Prawdę powiedziawszy, to pogubiłam się już co konkretnie wprowadzone zostało na te serwery, gdyż zgodnie z czwartkowym komunikatem miały na nie trafić także zapowiadane wcześniej zmiany w systemie walki. Czy trafiły? Nie wiem…

Zgodnie z najnowszą informacją, na serwery testowe H1Z1: King of the Kill wprowadzono:

  • Kolejną odsłonę mapy Z2 – nadal nie jest zoptymalizowana;
  • Na mapie tej można już znaleźć łupy, ale nie jest to wersja ostateczna;
  • Można znaleźć pojazdy;
  • Niestety pojawiło się kilka problemów z kamerą.

Devsi zaprezentowali także kolejną ukończoną lokację, jaką będzie można zwiedzać w przyszłości na mapie Z2:

Fanów H1Z1: Just Survive, którzy chcieliby pozwiedzać nową mapę, z pewnością ucieszy informacja, że być może będzie ona dostępna na serwerze testowym tej gry już na przyszły weekend. Na razie w planach jest wprowadzenie samej mapy – bez zombi, zwierząt i łupów do znalezienia.

Z okazji Dnia Niepodległości w Stanach Zjednoczonych, gracze obu gier H1Z1 będą mogli zdobyć unikalną skórkę – Maska Wuja Sama.

h1z1-kotk-uncle-sam

Co trzeba zrobić aby ją zdobyć?

Jeśli chodzi o graczy H1Z1: Just Survive to jeszcze nie ujawniono w jaki sposób będą mogli ją otrzymać, wiadomo jedynie, że prawdopodobnie rozdawana będzie na przyszły weekend.

Łatwiej mają gracze H1Z1: King of the Kill, bo wystarczy, że biorąc udział w trwających pojedynkach [Skirmish] zbiorą wszystkie cztery skórki dostępne w tym trybie. Jeśli uda się im je zebrać lub też posiadają je już w swoim ekwipunku, to Maskę Wuja Sama otrzymają wraz z następną aktualizacją, która to zaplanowana została na najbliższą środę.

Oto jakie skórki musicie posiadać, aby otrzymać Maskę Wuja Sama:

h1z1-kotk-skirmish-stroj-sniper

Dobrej zabawy życzę!