Jak zostało to zapowiedziane już jakiś czas temu, serwery europejskie zostaną dzisiaj zaktualizowane i trafi na nie II część pustyni Valencia oraz system Awwakening dla Wojownika.

W drugiej części aktualizacji regionu Valencia, gracze będą mogli odbyć podróż do Muiquun – Krainy Wygnanych. Mówi się o tym, że to opuszczone miasto znajdujące się w centralnej części Pustyni Cantusa, jest domem słynnej bandy Muiquun oraz innych przestępców, którzy przegonili stąd pierwotnych mieszkańców tego terenu. Gracze szukający bezpieczniejszej okolicy mogą udać się do Areheza, małej społeczności rybaków, położonej na wschód od Wielkiej Pustyni Valencia, która posiada własny port umożliwiający handel.

Oprócz nowych obszarów, gracze będą mogli stanąć do walki z Królową Harpii – Karanda, lub też zebrać swoich znajomych i udać się na odkrywanie tajemniczych lochów Świątyni Aakman oraz Ruin Hystria. Te miejsca z pewnością przetestują siły oraz współpracę pomiędzy graczami.

 

Jeszcze w wrześniu na pustyni Valencia pojawią się dwa nowe bossy światowe: olbrzymi pustynny Smok Nouver oraz robal piaskowy Kutum, który pod piaskami pustyni czaić się będzie na nic nie podejrzewających graczy.

Wszystko co musicie wiedzieć o Pustyni Valencia

Także dzisiaj na serwery Black Desert Online trafi nowy system Awakening, czyli Przebudzenie. Jak na razie system ten dostępny będzie tylko dla klasy Wojownika. Na poziomie 56 wszyscy Wojownicy będą mogli odblokować drugą broń klasową – Miecz Dwuręczny, dzięki czemu staną się niepokonani (przynajmniej na jakiś czas). Miecz ten nie zastąpi dotychczasowego miecza jednoręcznego oraz tarczy, ale za to wprowadzi bardziej destrukcyjny aspekt do ich dotychczas typowo defensywnej walki.

 

No i co o tym myślicie?

3 KOMENTARZE

  1. że znowu zostaliśmy załadowani w ”kakao” XD
    czekam tylko na niezłego kopa dla innych klas tak jak to dostał niby pokrzywdzony wizard którego przebudzenie miało ominąć bo nie ma jeszcze swojej broni ^^
    no chyba ze znowu będą nas chcieli załadować w ”kakao” i nie postarają się tego jakoś zbalansować [co mnie już chyba nie zdziwi -.-]

Comments are closed.