Mimo wcześniejszych zapowiedzi, studio Aeria Games zdecydowało się nie ogłaszać w najbliższym czasie harmonogramu beta testów BLESS, a to dlatego, że projekt ten okazał się większy, niż pierwotnie zakładano.

Więcej o BLESS

Niestety, nie mogliśmy dojść do porozumienia z końcowymi datami rozpoczęcia, jak i kolejnymi etapami zamkniętych beta testów BLESS oraz otwartych, a to dlatego iż projekt ten okazał się większy niż zakładano i gra potrzebuje kilku poprawek aby móc zaistnieć na rynku zachodnim.

My, jako Aeria Games chcemy dostarczyć Wam najlepsza możliwą wersję BLESS. Gra ma świetna fabułę, solidną rozgrywkę i duży potencjał, aby stać się zrównoważonym i długo istniejącym MMO na rynku zachodnim. Aby tak się stało, musimy jednak dostarczyć projekt bardziej dopracowany i kompletny. Ciągle dyskutujemy o tym jakie zmiany są potrzebne i co musi zostać zrobione, zanim wprowadzimy ta grę na rynek zachodni. Oto kilka rzeczy, nad którymi będzie pracować studio Neowiz:

  • Wydajność gry: Neowiz Studio wkłada obecnie najwięcej wysiłku i planowania aby poprawić wydajność gry w największych walkahc takich jak Oblężenia Zamków, Wojnę o Stolicę, Rajdy, itd.
  • System walki: Jak wiele osób wie, system walki już teraz nie jest aż tak czuły, a tryb „action combat” nie jest na równi z innymi grami nowej generacji. Neowiz będzie pracować nad poprawą obu systemów walki (tab i akcja), tak aby stały się one lepszym doświadczeniem dla graczy.

Wygląda na to, że poczekamy na BLESS co najmniej do drugiej połowy 2017 roku. No cóż, zostało nam patrzyć z zazdrością na wersję rosyjską…

Poprzedni artykułDark and Light szykuje się na Steam Early Access
Następny artykułFan Star Citizen odkrywa model wielkiego miasta w plikach gry
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Archax

Nigdy tego nie rozumiem gra działa w korei (czy tam chinach) a nawet w rosji a u nas nie? Jedyne co mają zrobić to przetłumaczyć to (szczególnie na bete więcej nie trzeba) a to brzmi jakby oni dostawali niedziałający kod.

Zen Horst

Jako powody podają responsywność walki i optymalizację w dużych starciach pvp

Archax

A więc jakim cudem w korei albo rosji nie mają tego problemu?

Zen Horst

Mają mniejsze wymagania.

Archax

jak gra która różni się tylko językiem ma mieć mniejsze wymagania?

Zen Horst

Wymagania w sensie poziomu oczekiwań co do jakości gry.