Rozpoczął się październik – ten przeraźliwie straszny miesiąc w grach sieciowych, kiedy to wszystko związane jest z Halloween lub też wirtualnymi odpowiednikami tegoż święta. Nie inaczej jest tez i w Bless Online, które zawaliło graczy toną specjalnych wydarzeń.

NeoWiz wyciągnął ciężkie działa i zamiast skromnego wydarzenia Halloweenowego, rzucił do gry chyba wszystko co miał. Przez kolejne kilka tygodni gracze będą mogli zdobyć nie tylko unikalne stroje, maski, czy też buffy, ale i wierzchowce oraz oswajane pety. A wszystko to za wykonywane misje, zbieranie surowców oraz zabijanie przeciwników.

Halloween jednak to nie wszystkie niespodzianki, jakie trafią do gry w tym miesiącu.

Do końca października można odbierać nagrody za codzienne logowanie do Bless Online wśród których znajdą się skórki ne wierzchowce, stroje, 50 szafirów, 350 różanych kamieni oraz 230 sztuk berylu.

Jeszcze w tym miesiącu gracze odwiedzić także będą mogli nową instancję rajdową stworzoną z myślą o 10 śmiałkach. W ruinach Patala gracze staną do walki z sześcioma bossami wliczając w to Ananta, po zabiciu którego otrzymać będzie można materiały do ulepszania broni oraz nowe legendarne bronie.

Jak widzicie, sporo się dzieje w Bless Online. Dacie się namówić i zajrzycie do gry?

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułJuż dzisiaj rusza wcześniejszy dostęp w MapleStory 2!
Następny artykułAshes of Creation pokazuje tryb Royale, zdradza kilka ciekawostek