Aktualizacja Ascension do Skyforge, która zapowiedziana została na jesień, to nie tylko olbrzymie zmiany w progresji postaci oraz odblokowywaniu poszczególnych klas, ale i nowe wyzwania.

Jednym z nich będzie Tol-Monter, najwyższy z bogów Oceanidów, wysłał swoje statki w stronę Aelionu.

Nowa instancja rajdowa, bo właśnie tam będzie można zmierzyć się z tym stworem, ma być wyjątkowo wymagającym. Gracze nie tylko będą musieli skupić się na walce z Tol-Monterem, ale także uważać na sama arena na której toczyć będzie się ta walka, gdyż będzie ona stopniowo niszczona. To będzie prawdziwy wyścig na czas. Warto dodać, że rajd ten będzie dostępny na dwóch poziomach trudności: łatwiejszym dla wszystkich, posiadających boską formę, oraz trudniejszy, który będzie nie lada wyzwaniem nawet dla najlepszych graczy Skyforge.

Zerknij, jak wyglądać będzie Mapa Kampanii dla postaci

Skyforge jest darmową grą MMORPG osadzoną w uniwersum, gdzie śmiertelni i nieśmiertelni walczą o przetrwanie przeciwko mitycznym stworzeniom i najeźdźcom z kosmosu, wykorzystującym najnowsze technologie. Gracze rozpoczynają swoją przygodę jako odrodzony nieśmiertelny i starają się zostać potężnym bogiem.