Studio Snail Games, twórcy sandboxa Dark and Light, zapowiedzieli nowe rozszerzenie do tej gry, które zadebiutować ma jeszcze latem. Dokładnej daty jeszcze nie ujawniono.

Dark and Light: Shard of Faith udostępnione zostanie za darmo wszystkim posiadaczom bazowej wersji Dark and Light, ale także będzie można je zakupić jako samodzielną wersję gry.

Dark and Light: Shard of Faith rozszerzy świat Archos o nową wielką mapę gotową do eksploracji, a także doda nowe poziomy mocy umożliwiające pokonanie groźnych przeciwników.

Mroczny Wymiar pojawił się na horyzoncie, skażając tętniące życiem krainy i budząc bogów z ich wieloletniej drzemki. Gracze znajdą się na zupełnie nowych obszarach, walcząc z tajemniczymi Faiths i odkrywając starożytne rytuały mające przywrócić światu równowagę.

Przygotowując się na nowe rozszerzenie, Dark and Light bierze udział w letniej wyprzedaży na Steam i do 5 lipca jego cena obniżona została o 50%. Ponadto, przez kolejny tydzień, wszyscy gracze otrzymają w grze podwójne łupy.

Poprzedni artykułEkipa H1Z1 testuje mapę Z1, przywraca niektóre elementy z pre-sezon 3
Następny artykułBless Online dodaje Certanon Arena, balansuje klasy
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Xantos

Stare recenzje tego tytułu pokazywały wiele bugów i ludzie pisali że jest kiepska optymalizacja.Ciekawe jak ta gra stoi na dzień dzisiejszy – choć to w sumie wczesny dostęp nadal…