Sporo się ostatnio dzieje w świecie gier H1Z1. Wersja Just Survive doczekała się w końcu dedykowanej ekipy, która ma wielkie plany względem tej gry, a ekipa King of the Kill wprowadza regularne poprawki do gry oraz uruchomiła płatny Skull Crusher Event.

Czas na kolejna rundę poprawek w H1Z1: King of the Kill i zanim zaczniecie się pytać – nie, NIE można jeszcze zamieniać Airdrop Ticket na skrawki.

Wszystko co musicie wiedzieć o Skull Crusher Event

W dniu dzisiejszym serwery H1Z1: King of the Kill wyłączone zostaną w południe (12:00) czasu polskiego na około 6 godzin i do gry wprowadzona zostanie kolejna runda poprawek. Doświadczeni gracze wiedzą już z pewnością, że dość często się zdarza, iż serwery bywają wyłączone dłużej niż zakładano, dlatego też należy uzbroić się w cierpliwość.

h1z1-king-of-the-kill-3

Do gry dodana zostanie nowa funkcja – Kill Cam, czyli możliwość podążania kamerą po śmierci za postacią, która Was zabiła, dzięki czemu będzie można zobaczyć skąd padł strzał. No i ewentualnie zaraportować oszusta 🙂

Skąd wziąć srebrne czaszki, czyli o systemie Bounty w H1Z1: King of the Kill

Oprócz tego, naprawionych zostanie kilka innych rzeczy:

 • Dalsze prace nad ulepszeniem rejestracji obrażeń strzelby.
 • Zmniejszono czas oczekiwania na rozpoczęcie meczy w Fort Destiny.
 • Zredukowano ilość widocznych graczy w Fort Destiny po to, aby zmniejszy obciążenie sieci i poprawić wydajność gry.
 • Naprawiono błąd  z unieruchomionym kursorem po wygraniu gry.
 • Wejście i wyjście z samochodu w pozycji leżącej, nie będzie już pozwalał na szybsze poruszanie się w tej pozycji – naprawiono exploit.
 • Wyłączenie silnika, nie będzie czyniło pojazdu niesłyszalnym. Od tej pory będzie słychać, że samochód nadal się porusza.
 • Ograniczono zasięg pola widzenia (FoV) w useroptions.ini – zbyt wiele nadużyć związanych z tą opcją.
 • Naprawiono błąd z pro-koagulantem, który pokazywał sie jako gotowy do wytworzenia mimo brakujących składników.
 • Naprawiono opcje na Makeshift Armor.
 • AK-47s może zostać wyposażony przez prawy przycisk myszki, jeśli znajduje się w pobliżu.
 • Naprawiono Holiday Hoodies.
 • Naprawiono problemy wizualne z noszeniem kamizelki kuloodpornej i Parki, oraz Frostbite Beanie i maski.

Kolejna aktualizacja H1Z1: King of the Kill zapowiedziana została na przyszły tydzień i ma ona poprawić wydajność serwerów. Zgodnie z zapowiedzią po przerwie świątecznej (czyli pewnie po Nowym Roku), gracze europejscy doczekają się nowych, lepszych serwerów, które z pewnością poprawią rozgrywkę.

Plany ekipy H1Z1: King of the Kill do końca 2016 roku

Jeśli mieliście problem w czasie Skull Crusher Event i nie udało się Wam wystartować w meczu, a bilet został skonsumowany, czy tez opłaciliście wpisowe Koronami, to możecie zgłosić ten problem do Biura Obsługi Klienta DayBreak Games, które powinno Wam zrefundować stratę.

Jeszcze w tym tygodniu spodziewać sie można kolejnego listu producenta H1Z1: King of the Kill w którym omówiona zostanie długo wyczekiwana przez graczy funkcja – Kamera Widza, oraz kilka innych rzeczy.

P.S. Zapraszam także do polubienia strony BabaGra.pl na FB.  Na stronie znajdziecie także opis innych gier z trybem Battle Royale, jak i wielu gier z gatunku survivali. Może coś Was zainteresuje ?

 

 

3 KOMENTARZE

 1. Kawał dobrej roboty robisz kobieto, szkoda że nie tworzysz H1z1 bo jestem pewny że byłaby odjebana perfekcyjnie 😀

Comments are closed.