Zbliżają się Święta, a co za tym idzie, gracze PlanetSide 2, darmowej strzelanki od DayBreak Games Company, szykują się na inwazję krwiożerczych bałwanów.

2013_12_14 PTS planetside 2 zloty balwan

Esamir może stać się Waszym ulubionym kontynentem na kolejne kilkanaście dni, bo gdy uda Wam się upolować bałwana, to w nagrodę otrzymacie punkty XP.

Wielbiciele tych cieplejszych kontynentów nie maja się co martwić, gdyż pojawią się na nich równie wymagający przeciwnicy – Kamienne Ludziki.

Na wszystkich kontynentach natomiast znaleźć będzie można Złote Bałwany, których upolowanie nagrodzi graczy olbrzymią ilością punktów XP.

Oprócz nowych wrogów, gracze będą mogli zakupić w Depot specjalne świąteczne nakrycia głowy oraz bronie, takie jak nóż Icikill oraz pistolet na śnieżki (Snowball Gun). Nie zapominajmy także o C4, który będzie wyglądał jak prezenty, podczas gdy pudełka z amunicją zmienią swój wygląd na bombonierki. Ale to, że C4 zmieniają swój wygląd wcale nie oznacza, że będą mniej mordercze 🙂

Do gry dodane zostaną także nowe sezonowe dyrektywy:

  • Snow-Manslaughter
  • Golden Snow-Manslaughter
  • Special Delivery
  • Seasons Beatings
  • Slay Ride

No więc, Bałwany mają pojawić się na Auraxis już niedługo, chociaż nie podano dokładnie o kiedy, natomiast na dzisiaj zapowiedziany został w PlanetSide 2 Hotfix, który ma ulepszyć wydajność serwerów i klienta gry. Zgodnie z zapowiedzią, serwery zostaną wyłączone o godzinie 15:00 na około 3 godzinki.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.