Czy uwierzycie, że minął już miesiąc odkąd rozpoczęły się otwarte beta testy Revelation Online? Pewnie dlatego studio My.com uznało, że czas zakończyć sprzedaż pakietów fundatora i zacząć wyciągnąć kasę od graczy w inny sposób.

Pakiety Fundatora nie są już dostępne, ale za to wszyscy gracze Revelation Online, którzy chcą wyglądać stylowo i oszałamiająco mogą zakupić Pakiety Kolekcjonerskie. Istnieją trzy opcje do wyboru: Inventor Pack (19.99 Euro) Wild Wind Pack (54.99 Euro) oraz Deluxe Collector Pack (74.98 Euro) – ten ostatni to tak naprawde połączenie dwóch pierwszych i można go obecnie zakupić obecnie w promocyjnej cenie za 65 Euro. Wszystkie pakiety dają graczom czas Premium oraz kilka pożądanych elementów kosmetycznych, takich jak stroje, olśniewające skrzydła, czy też nowy wierzchowiec.

Ekipa Revelation Online przygotowuje się także do wprowadzenia na serwery pierwszej wielkiej aktualizacji nazwanej Sturdust, który doda do gry park rozrywki, mapę do walki pomiędzy gildiami – Starshatter Island, oraz kilka innych ulepszeń rozgrywki. Podobno, wchodzą w nią nawet poprawki związane z lokalizacją gry…

Sturdust ma trafić na serwery Revelation Online już 12 kwietnia.