Ponoć dzisiaj jest jakieś tam święto miłości – Walę w Tynki, czy cuś podobnego, i dlatego też ekipa Miscreated postanowiła je uczcić wprowadzając na serwery tej gry, dość ciekawą i długo oczekiwaną aktualizację.

Od dzisiaj gracze Miscreated mogą stworzyć postać żeńską, z czego osobiście BARDZO się cieszę, bo nawet nie wiecie jak ja nie znoszę grać postaciami męskimi.

Oczywiście, cieszyłabym się jeszcze bardziej, gdyby dodano możliwość personalizacji wyglądu postaci, ale rozumiem, że na to będzie trzeba jeszcze poczekać. Jeśli chcielibyście zagrać postacią żeńską, to musicie zaznaczyć Wasz wybór w głównym menu gry, w Player Setup. Jeśli jednak posiadacie już postać na danym serwerze, to musi ona wpierw zginąć, a potem dopiero możecie zmienić jej płeć w opcjach gry.

Oprócz tego, na specjalne życzenie administratorów prywatnych serwerów, dodano opcję przypisywania graczy do poszczególnych frakcji. Nie jest to funkcja zgodna z założeniami twórców gry i dlatego też nie ma co oczekiwać, że trafi na serwery oficjalne.

Plany Miscreated na 2017 rok

Dodatkowo do dyspozycji graczy oddane zostały nowe komendy tekstowe:

  • !uptime (jak długo działa serwer)
  • !ping (ping do serwera)
  • !restart (czas do nastepnego zaplanowanego restartu serwera)
  • !server (nazwa serwera na którym jest gracz)
  • !pop (ilość graczy online)

Z innych ciekawszych rzeczy, to do gry dodano brązową figurkę gnoma, która uzupełnia obecną kolekcję tych ogródkowych skrzatów, ciężarówka doczekała się wstecznych świateł, a do tego z drzew można w końcu pozyskać drewno. Jeśli chodzi o mapę, to dodano obszar na północ od Woodhaven z drogą do Hayward, połączono rzekę z oceanem i ulepszono wygląd bagna.

A gdybyście z okazji Walentynek chcieli udać się na zakupy, a konkretnie odwiedzić sklep z ciuchami za posterunkiem Policji w Hayward Valley, to radzę uważać bo miejsce to stało się śmiercionośne – przynajmniej na razie. Błąd ten ma zostać naprawiony w niedługim czasie, więc na razie powstrzymajcie swoją żądzę zakupów 🙂

Bardziej szczegółowe informacje na temat dzisiejszej aktualizacji do Miscreated znajdziecie na Steam.

1 KOMENTARZ

  1. Eeee…czyli jak? Koniec z dyskryminacją? ;D ….Sklep z ciuchami zabija? Muszę to powiedzieć mojej lubej, zostanie mi więcej pieniędzy na koncie po wypłacie!…A tak serio, to fajnie że będzie można spotkać płeć piękną w MIscreated, marnie widziałem przyszłość tego świata bez kobiet 😀

Comments are closed.