Jeszcze w styczniu zapowiedziano kolejne, trzecie już, płatne rozszerzenie do The Division, ale dopiero wczoraj twórcy gry ujawnili date premiery.

W trakcie wczorajszego streamu, przedstawiciele Massive Entertainment, poinformowali fanów The Division, iż Ostatni Bastion zadebiutuje już 28 lutego i to na wszystkich trzech platformach jednocześnie: PC, PS4 oraz Xbox One.

Rozszerzenie to doda do gry zupełnie nowy tryb rozgrywki PvP – podobny nieco do popularnego ostatnio trybu Battle Royale, w którym to dwie ośmioosobowe drużyny będą walczyć o utrzymanie kontroli nad punktami przesyłania danych. Wygrywa drużyna, której uda się wysłać jak najwięcej danych. Rozgrywka ta potrwać ma maksymalnie 20 minut. Warto dodać, że w trybie tym prócz graczy z przeciwnej drużyny, walczyć trzeba będzie także i z przeciwnikami NPC, a dzięki specjalnym surowcom gracze będą mieć dostęp do specjalnych bonusów i umocnień.

Waluta premium, nowy tryb PvP i inne zmiany w aktualizacji 1.6

Prócz rozszerzenia, na serwery The Division trafi także dostępna dla wszystkich aktualizacja 1.6, która to doda wiele nowości oraz wprowadzi sporo zmian. najważniejsze z nich to nowe sektory w Mrocznej Strefie oraz podziemne wydarzenia, a także dodanie kolejnego poziomu trudności dla co niektórych misji – legendarny. Oprócz tego Massive Entertainment zapowiedział spore zmiany w zestawach ekwipunku, mechanice oraz ekonomii gry dodając walutę premium.

Pełna lista zmian opublikowana zostanie w poniedziałek, ale jeśli chcecie wiedzieć nieco więcej, to zerknijcie tutaj.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.