My.com zapowiedział pierwszą dużą aktualizację do Revelation Online zatytułowaną Stardust (Gwiezdny Pył), która to doda pewnego rodzaju grę planszową w tym MMO oraz więcej zawartości dla postaci na maksymalnym poziomie, tzw. endgame.

Jeśli zastanawiacie się o co chodzi, bo dopiero co zaczęły się otwarte beta testy tej produkcji i devsi powinni skoncentrować się na poprawie lokalizacji oraz naprawie błędów, to nie powinniście się dziwić. Dla My.com „open beta” oznacza tyle samo co premiera gry, bo wystarczy popatrzeć na inne produkcje należące do tej firmy, jak chociażby Skyforge, którego to otwarte beta testy trwają nieprzerwanie od… 16 lipca 2015 roku. Tak naprawdę, to chyba żadna produkcja tej firmy nie doczekała się jeszcze premiery… Także nastawcie się, na to, że od teraz regularnie będziecie dostawać aktualizacje w Revelation Online.

A wracając do Stardust, to do gry dodany zostanie olbrzymi park rozrywki, gdzie Wasza postać z olbrzymią głową, będzie mogła się cieszyć licznymi rozrywkami oraz staniecie się częścią „żywej” gry planszowej, w której poszczególne pola reprezentować będą różne aktywności. Będziecie mogli nawet rzucić kostkami i zadecydować o losie swojej postaci – prawie jak planszówka…

Ale to nie koniec, bo w Revelation Online pojawi się także nowa mapa przeznaczona do walk pomiędzy gildiami – Starshatter Island, gdzie walczyć będzie można o kontrolę nad machinami górniczymi, które zbierają cenne surowce.

Oto jak wygląda nowy mount w Revelation Online

Aktualizacja Stardust oferować ma także pewne ulepszenia w lokalizacji językowej oraz w samej rozgrywce, które niestety nie zostały wyjaśnione w oficjalnym komunikacie. Więcej szczegółów na temat tej aktualizacji podanych zostanie w niedługim czasie.

A tymczasem zerknijcie na zwiastun Stardust i powiedzcie, co o tym myślicie 🙂

1 KOMENTARZ

  1. Napiszę to samo co większość ludzi na forum: niech poprawią aktualny kontent i tłumaczenia (nie chodzi mi tu o dabbng, ale w niektórych miejscach nadal mamy chińszczyznę [w tym dość często nie w fabule co można olać a w funkcjach gry itp.]). No i gra nie działa dobrze (crashe, ostatnio dość sporo o hackach się słyszy, gold sellerzy [którzy już nawet czasem w zwykłych spamerów się zmieniają]).

Comments are closed.