Jeśli w grach survivalowych Waszym ulubionym zajęciem jest budowa oraz dekorowanie fortec przez Was budowanych, to Conan Exiles może stać się Waszym ulubionym tytułem.

Najnowsza aktualizacja o wdzięcznej nazwie „26”, dodała do do gry ponad 50 nowych elementów, które gracze mogą umieścić w ich Conanowych domostwach. Wśród nich znalazły sie poduszki, wypchana głowy bestii, dywany, kominki oraz –  pewnie dla uspokojenia, dzwonki reagujące na wiatr.

A w przypadku jeśli lubicie staromodne zabezpieczenia, to wokół swoich domostw możecie teraz umieścić pułapki. O ile pułapki wybuchające zadają spora ilość obrażeń, to pułapki gazowe tworzą chmurę trujących gazów, które zadają coraz większe obrażenia im dłużej postać znajduje się w zasięgu gazu. Chociaż potrzeba więcej czasu aby zabić przeciwnika pułapka gazową, to może ona zostać umieszczona w korytarzach lub innych zamkniętych przestrzeniach. Wybuchające pułapki nie tylko ranią przeciwników, ale i zadają szkody konstrukcjom w pobliżu których zostały umieszczone.

Oprócz tego ekipa Conan Exiles naprawiła mnóstwo błędów i kilka exploitów, oraz dodała więcej duchów… Więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji znajdziecie tutaj.

 

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
JXRaiv

Szkoda, że studio Wildcard w ARKu się skupia teraz tylko na coraz większej ilości laserów zostawiając wszelkie takie dekoracje moderom. Nie wszystkie serwery decydują się na mody typu, np. eco’s Decor przez co czasem przykro się robi patrząc na duże, puste przestrzenie w bazach. Szczęśliwie serwer na którym teraz się bawię ma kilka modów dzięki czemu budynek naszego tribe wygląda w środku tak: https://kuula.co/post/7lmqn ale o ile ciekawiej by było gdyby było więcej pomniejszych bzdetów (jak tych opisanych tutaj z Conana) w samej grze, niż tylko krzesło, ława, stół i kominek. Mogliby wziąć przykład z FunComu.

Hary0n

Widziałem nowe duchy, ale nie wiem co one robią. Pułapki się baardzo przydadzą, ale kiedy na je dostane w swoje ręce? Tutaj exp leci bardzo wolno.
Jeszcze jedna rzecz została zdaje się zmieniona – znacznie zwiększone obrażenia od upadku.

Kinya Turbgroszka

wow, ladnie to wyglada 😉