Dobra wiadomość dla graczy Conan Exiles! Na serwer testowy trafiła dzisiaj aktualizacja, która naprawia kilka najbardziej irytujących obecnie błędów.

Co takiego naprawili twórcy? Już niedługo pożegnamy się z nieagresywnymi przeciwnikami (ostatnia szansa by w spokoju pozwiedzać Ziemie Wygnańców!), boss Drzewiec w końcu będzie zadawać obrażenia (ostatnia szansa by go w spokoju pofarmić), a do tego niewolnicy nie będą mieć jedynie 100pkt życia po restarcie serwera.

Poza tym posiadacze starszych pułapek na ryby i kraby, a także uli, odetchną z ulgą, gdyż ponownie zaczną się one wypełniać, a pancerze akwilońskie otrzymają poprawne statystyki.

Teraz tylko czekamy, kiedy poprawki te trafią na serwery Live.

A tymczasem studio Funcom szykuje się do wprowadzenia sporych rozmiarów aktualizacji. Już w przyszłym tygodniu na serwer testowy trafi system oswajania stworzeń, lokacja Midnight Grove oraz związana z tymi dwoma rzeczami religia Jhebbal Sag.

Prócz Midnight Grove wprowadzona zostanie także druga lokacja, o której na razie zbyt wiele nie wiemy, nowe narzędzie z metalu gwiezdnego oraz specjalne strzały: trująca, wybuchająca, a nawet lecząca.

Część ekipy, która nie pracuje nad wyżej wymienionymi systemami, skupiła się na tworzeniu nowych lokacji, przeciwników, oraz zarysowywaniem pomysłów związanych z kolejnym DLC.

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułStartują Alpha testy The Cycle
Następny artykułZenimax ulepsza ESO Plus, prezentuje zwiastuny Wolfhunter i Murkmire