Gracze kosmicznego symulatora Elite: Dangerous, już od jakiegoś czasu mają dostęp do kolejnej aktualizacji tej gry, ale na serwerze testowym. Dobra wiadomość jest taka, że już niedługo trafi ona także i na serwery Live.

Studio Frontier ogłosiło bowiem, że aktualizacja 2.3 nazwana „Commanders” dostępna będzie dla posiadaczy gry już od 16 kwietnia. Dobra wiadomość jest taka, że tego samego dnia dostępna ona będzie także i dla graczy na platformie Xbox One. Niestety,użytkownicy PlayStation 4 na razie mogą tylko zazdrościć innym graczom, gdyż Elite: Dangerous ma mieć premierę na tej platformie w II kwartale 2017 roku, chociaż dokładnej daty nadal nie podano.

Jeśli chodzi o aktualizację 2.3 to doda ona kilka oczekiwanych od dawna funkcji, w tym możliwość personalizacji wyglądu swojej postaci, nową bazę – Fisher’s Rest (na cześć Carrie Fisher), oraz kamerę pozwalającą graczowi na obejrzenie postaci oraz statku. Oprócz tego funkcja Multi Crew pozwoli graczom na wspólne granie na pokładzie jednego z większych statków, gdzie objąć będą mogli różne stanowiska.

A co do nowej kamery do jakiej dostęp uzyskają gracze Elite: Dangerous, to naprawdę ma ona olbrzymie możliwości. Zresztą obejrzyjcie poniższy filmik wykonany przy jej użyciu i sami oceńcie.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.