Studio BattleState Games opublikowało kilka dni temu kolejny filmik z tworzonej przez nich strzelanki Escape from Tarkov, tym razem jednak skupiając się na trzeciej frakcji – Scavs (Złomiarze).

Do tej pory Scavs byli jedynie NPC, jakie obecne były na mapie, ale od niedawna istnieje możliwość wcielenia się w jednego z nich. Jeśli gracz chce zagrać jako Scav, to pojawi się na mapie rajdowej wraz z innymi kontrolowanymi przez grą postaciami NPC, z losowym uzbrojeniem, a także z graczami z pozostałych dwóch frakcji. Celem jest aby pozostać przy życiu przez określona ilość czasu, pokonując innych graczy oraz NPC. Jeśli cel ten zostanie osiągnięty, to w nagrodę gracz może zatrzymać wszystko co zdobył podczas tej rozgrywki.

Nowe materiały prezentujące rozgrywkę w Escape from Tarkov

Gra jako Scav, to jak gra bez żadnych reguł, gdzie gracze mogą doświadczyć zupełnie innej gry, bez strachu, że mogą utracić swój ekwipunek. Taktyki wykorzystywane przez gracza, który wciela się w jednego ze Złomiarzy, mogą zmienić rozgrywkę oraz skomplikować życie graczy z frakcji BEAR i USEC.

Escape from Tarkov z pewnością przypadnie do gustu hardcorowym fanom strzelanek i survivali, a do tego wygląda przepięknie.

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.