To jak się Wam gra Dark Knightem w Black Desert Online? Podobno jest to obecnie najpopularniejsza klasa w tej grze… i patrząc na to jak wygląda, to nie ma co się dziwić.

Wbiliście już poziom 56 i gotowi jesteście na podjęcie kolejnych wyzwań związanych z ta klasą?

Bez względu na to, czy jesteście gotowi, czy też nie, to zgodnie z informacją podana przez Kakao Games EU, już w przyszłym tygodniu klasa ta otrzyma swoją broń Awakening.

Jak ujawniono w opublikowanym jeszcze w lutym zwiastunie tej klasy, w celu unicestwienia swoich przeciwników, przebudzony Dark Knight używać będzie magicznych sztyletów i zwać się one będą Vediant. Nowe umiejętności tego rycerza, pozwolą jej nie tylko na przywołanie kilku magicznych sztyletów jednocześnie, ale oferują one także regenerację many i punktów życia.

To nie koniec dobrych wiadomości. Okazuje się, że koreańska wersja Black Deset Online otrzyma niedługo kolejne rozszerzenie i twórcy gry, studio Pearl Abyss, po raz pierwszy ujawni informacje dotyczące nowej zawartości, jednocześnie dla wszystkich regionów. Transmisja w języku angielskim odbędzie się już w jutro, a konkretnie to o 5:00 rano czasu polskiego, na oficjalnym kanale Black Desert Online na Twitch.tv. Możecie być pewni, że podsumowanie tego streama, znajdziecie na BabaGra.pl.

A jeśli chodzi o Awakening dla Dark Knighta, to funkcja ta dodana zostanie do gry już 12 kwietnia.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.