Studio Funcom nie zwalnia tempa aktualizacji w przypadku ich najnowszej produkcji Conan Exiles, co z pewnością bardzo cieszy fanów tej gry.

Dzisiejsza aktualizacja dodała do gry pierwsze grupowe podziemia, które zamieszkiwane są przez groźnych, wcześniej nie widzianych przeciwników oraz wypełnione śmiercionośnymi zagadkami. Rozwiązanie różnego rodzaju puzzli odblokowuje kolejne przejścia, więc warto będzie się potrudzić. Wydaje mi się, że gracze The Secret World będą mieć nieco łatwiej, gdyż wiele z tych zagadek zainspirowanych zostało właśnie tą grą.

The Dregs, bo tak zwie się to tajemnicze miejsce, przeznaczone jest dla grupy graczy na poziomie 10-20. Jeśli jednak Wasza postać ma nieco większy level, to nie macie co się martwić, gdyż zgodnie ze słowami twórców gry, miejsce te można pokonać solo na poziomie 30+.

W The Dregs gracze znajdą nie tylko przepisy na nowe pancerze, bronie, ale i na nowy rodzaj amunicji. A jeśli to nie jest dla Was wystarczająca zachęta do odwiedzenia tego miejsca, to może przekonają Was skrzynki wypełnionych skarbami.

Dzisiejsza aktualizacja naprawiła także kilka exploitów, a w tym ten, który pozwalał na duplikowanie avatarów oraz pancerzy na nieprzytomnych postaciach. Oprócz tego wprowadzono kilka ulepszeń do obozów przeciwników NPC, naprawiono problemy z znikającymi przedmiotami oraz dodano więcej przepisów dla niewolników tworzących zbroje.

Co nowego trafi do Conan Exiles w 2017 roku

Więcej informacji na temat dzisiejszej aktualizacji w Conan Exiles znajdziecie na Steam.