Przygotujcie się na nadchodząca aktualizację, bo już w najbliższy wtorek do Gloria Victis zawita kolejna nacja – Azebowie!

Jak się można tego spodziewać, Azebowie posiadać będą własną stolicę oraz questy. Ale to nie wszystko, bo wraz z nimi grywalny świat zostanie po raz kolejny powiększony o nowe tereny!

Wtorkowa aktualizacja to także nowe gatunki przeciwników oraz Bossowie, którzy to będą przemieszczać się po całej krainie. Wraz z Bossami pojawiającymi się w losowych miejscach i o losowej godzinie, oraz z rysiami i jeleniami, na które będzie można polować, warto zacząć zwracać uwagę na to co dzieje się w okolicy.

Zgodnie z zapowiedzią studia Black Eye Games także i przeciwnicy AI zostaną ulepszeni, dodając im nowe animacje, a także mechaniki uników i blokowania ciosów. Dzięki tym zmianom postanie NPC mają wydawać się bardziej żywe, tworząc lepsze wrażenie i dając większe wyzwanie w walkach PvE.

Oprócz tego twórcy gry mają zamiar wprowadzić nowe elementy i funkcje w rzemiośle, takie jak na przykład możliwość rozebrania przedmiotów celem odzyskania części surowców. Dodatkowo dodanych zostanie 70 nowych przedmiotów do zdobycia i wytworzenia, a w oparciu o opinie graczy zdecydowano sie także na obniżenie ilości wymaganych paliw podczas wytwarzania przedmiotów oraz podatków.

Nowe animacje w Gloria Victis

Najbliższa aktualizacja, to także moment kiedy rozpocznie się kolejny sezon Glory w Gloria Victis, a to oznacza, nagrody za obecny sezon, które przyznawane są  w zależności od zajmowanego obecnie miejsca.

No to kto z Was ma zamiar zagrać Azebem?