W najnowszym komunikacie prasowym, ekipa Gloria Victis podsumowała zmiany wprowadzone w ostatnim czasie do gry oraz zdradziła czego mogą spodziewać się gracze w przyszłości.

Ostatnie kilka tygodni to olbrzymie zmiany w świecie Gloria Victis. Zacznijmy od aktualizacji, która znacznie ulepszyła system walki, wprowadziła nowe animacje, a także wzmocniła łuczników i ciężko opancerzonych wojowników. Ciężkie zbroje maja teraz jeszcze większe statystyki defensywne oraz lepiej redukują obrażenia od mieczy, włóczni i strzał. Aby zachęcić graczy do noszenia kompletnej zbroi danego typu, twórcy dodali także bonusy w zależności od ilości założonych elementów.

Oczywiście to nie wszystkie zmiany, jakie trafiły do Gloria Victis w ostatnim czasie. Użytkownicy otrzymali dostęp do nowych misji, znaczników na mapie, a niedawno dodane południowe ziemie Azebów, także można już przejmować. Ulepszono także AI. Od teraz przeciwnicy NPC dołożą wszelkich starań, aby zaatakować gracza od tyłu, a także lepiej unikać będą strzał zbliżając się do łuczników wykorzystując  osłony.

Obecnie ekipa tego polskiego MMORPG pracuje nad kilkoma ważnymi aspektami, które znacznie poprawić mają rozgrywkę i poszerzyć możliwości. System handlowy zostanie rozbudowany, tak aby stworzyć rzemieślnikom możliwość sprzedaży własnych wyrobów. Trwają także prace nad lokacjami kontrolowanymi przez gildie. Oprócz tego fani Gloria Victis mogą spodziewać się więcej ulepszeń związanych z AI, wliczając w to wprowadzenie łuczników. Nowe misje zadowolą fanów PvE, a do tego studio Black Eye Games ciągle pracuje nad optymalizacją zarówno po stronie serwera, jak i klienta gry.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.