Prawie 10.000 fanów wsparło już kampanię Ashes of Creation na Kickstarter, dzięki czemu studiu Intrepid udało się zebrać dotychczas ponad 1.7 miliona dolarów. A to nadal nie koniec…

Takie tempo oznacza, że z łatwością osiągnięto kolejny cel dodatkowy – unikalnie wyglądające pancerze dla wszystkich osób, które wesprą ten projekt na Kickstarter.

Następne cele, które także z pewnością uda się osiągnąć, to podziemny świat Underrealm oraz podwodny wierzchowiec przypominająca żółwia. Tidesnapper, bo tak nazywa się ten mount, otrzymają wszyscy fani Ashes of Creation, którzy zdecydowali się wesprzeć ten projekt na Kiskstarter, ale pod warunkiem, że ich liczba osiągnie 11.000. Jedno jest pewne, wierzchowiec ten z pewnością przyda się w zwiedzaniu podwodnych biomów, które także mają zostać dodane do gry.

Oprócz tego, aby podtrzymać hype, ekipa Intrepid studio opublikowała nowy film prezentujący rozgrywkę klasę Predator w Ashes of Creation. Wygląda to naprawdę dobrze, zważywszy na to, że na zwiastunie widać wersję pre-alpha tej produkcji.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.