Przez ostatnie kilka tygodni ZeniMax publikował wiele filmików, zarówno krótszych, jak i dłuższych, prezentujących ESO: Morrowind.

W wielu z nich przewodnikiem była zabójczyni z bractwa Morag Tong – Naryu Virian, ta sama, które już niedługo wprowadzać będzie graczy w niuanse wyspy Vvardenfell. Ku mojemu zaskoczeniu, na najnowszym filmie, zabrakło naszej dotychczasowej przewodniczki. Jest to tym bardziej dziwne, że ten zwiastun poświęcony został bractwu Morag Tong.

Kłamstwa, fałsz i zdrada… Polityczne rozgrywki Wielkich Rodów Morrowind bywają brutalne. Czy dacie się wciągnąć w bezlitosne walki klanów na Vvardenfell? I jaką rolę grają w nich zabójcy z Morag Tong?

Morag Tong oferują bezstronny sposób rozwiązywania problemów.

Czysty. Profesjonalny. A co najważniejsze: honorowy.

Obejrzyjcie kolejny zwiastun o Wielkich Rodach Morrowind: Hlaalu, Redoran i Telvanni, ale tym razem z perspektywy bractwa zabójców.

Oprócz tego ZeniMax ogłosił, iż wszystkie osoby, które zakupią cyfrową wersję ESO: Morrowind na PC i Mac, otrzymają wcześniejszy dostęp do nowej zawartości rozpoczynający się już 22 maja. Oznacza to, że dotychczasowi posiadacze The Elder Scrolls Online, którzy zdecydują się zakupić rozszerzenie Morrowind, będą mogli udać się na wyspę Vvardenfell dwa tygodnie przed premierą zaplanowaną na 6 czerwca!

Jeśli chodzi o obecnych graczy TESO, którzy zakupili pudełkową wersję rozszerzenia, to także i oni będą mogli uzyskać wcześniejszy dostęp do ESO: Morrowind, ale pod warunkiem kontaktu z obsługą klienta.

Więcej informacji na temat tego wcześniejszego dostępu do ESO: Morrowind znajdziecie na stronie głównej gry.