Twórcy Ashes of Creation udostępnili uczestnikom targów PAX West demo rozgrywki PvE i PvP, a także ogłosili datę rozpoczęcie pierwszych publicznych testów tej produkcji.

Zgodnie ze słowami Stevena Sharifa, Alpha Zero wystartuje już 15 grudnia i na tę chwilę nie wiadomo jak długo potrwa. Przypomnijmy, że do Alpha Zero dostaną się tylko i wyłącznie osoby zarejestrowane na oficjalnej stronie gry, które każdego tygodnia są losowane przez ekipę studia Intrepid.

Oprócz tego Steven Sharif zdradził, że głównym kompozytorem muzyki dla Ashes of Creation został Bear McCreary, którego może znacie z pracy nad takimi filmami jak Battlestar Gallactica, Agents of Shield, Defiance i Caprica.

Tak jak już wspominałam, uczestnicy PAX West mieli okazję zagrać w Ashes of Creation. Poniżej zamieszczam kilka filmików prezentujących 20 minutowe demo PvE oraz PvP. Zgodnie ze słowami osób, które miały okazję wypróbować ten tytuł w miniony weekend, walka jest o wiele płynniejsza niż widoczna na załączonych materiałach – porównana ona została do obecnej w WoW lub GW2. Niestety, wiele osób próbujących swoich sił w udostępnionych demo, nie była obeznana z MMORPG, więc i dlatego może nie wygląda to najlepiej, ale jak na pierwszy pokaz i tak prezentuje się ciekawie.

Zresztą sami obejrzyjcie i oceńcie.

 

 

 

 

 

 

1 KOMENTARZ

Comments are closed.