Studio Neuronhaze zamieściło w zeszłym tygodniu (tak, wiem, jestem lekko spóźniona) kolejne informacje dotyczące postępu prac nad ich MMORPG – Project Genom.

Ekipa Project Genom podkreśliła w nich, że najbardziej pracochłonne oraz najtrudniejsze zadania programistyczne są już na ukończeniu i powoli zbliżamy się do aktualizacji, która odmieni oblicze tej gry.

W ostatnim czasie opracowano cykl dnia i nocy, który będzie polegał na czasie serwera sprawiając, że świat Project genom stanie się bardziej naturalny. Inne prace obejmują dodanie obozowiska naukowców, zaprojektowanie najlepszych pancerzy dostępnych w grze, poprawę animacji postaci kobiecych oraz ulepszenie graficzne miejsc pokrytych śniegiem.

Zespół powiedział, że pracuje nad tym aby planeta Avalon tętniła życiem.

Kontynuujemy także dostosowywanie i dodawanie postaci NPC, usiłując poprawić ich zachowania oraz interakcje z otoczeniem. Rozpoczęto pracę nad dialogami pomiędzy NPC. Oprócz składnika wizualnego chcemy także dodać system opcjonalnych zadań, które gracz będzie mógł uzyskać przysłuchując się rozmowom pomiędzy NPC.

Inne rzeczy nad którymi pracowała w ostatnim czasie ekipa Project Genom to redukcja lagów na serwerach oraz poprawki błędów znalezionych na wewnętrznym serwerze.

Poniżej zamieszczam najnowszą serię zdjęć z serwera wewnętrznego studia Neuronhaze i powiem Wam, że czekam z niecierpliwością na aktualizację, która wprowadzi te wszystkie zmiany.