W zeszłym tygodniu na serwery polskiego MMORPG Gloria Victis trafiła bardzo ciekawa aktualizacja, która powiększyła grywalny świat tej gry o ponad 50%.

Do gry mnóstwo nowych terenów, wypełnionych cennymi surowcami, dzikimi zwierzętami i czterema zupełnie nowymi lokacjami, które mogą zostać przejęte przez graczy.

Nowe, zapierające dech w piersiach tereny oferują wiele różnorodności. Podczas podróży traficie na masywne górskie twierdze, mniejsze warownie oraz pojedyncze domy rozsiane w dziczy. Każda lokalizacja powita Was z czymś wyjątkowym – fortem zbudowanym na szczycie ogromnego mostu, miastem położonym na wyspie jeziora, wzniesionym na skale zamkiem górującym nad otaczającymi wzgórzami, czy też twierdzą zbudowaną na zboczu wygasłego wulkanu.

Fani Gloria Victis z niecierpliwością oczekują na moment wprowadzenia aktualizacji związanej z usprawnieniem walki. Zgodnie ze słowami studia Black Eye Games, twórcy gry są już blisko zakończenia etapu dopracowywania animacji, kontrolera oraz synchronizacji i jest wielce prawdopodobne, że aktualizacja ta zostanie udostępniona jeszcze w czerwcu.

Oprócz tego w niedalekim czasie, do gry dodane mają zostać liczne questy, które to znacznie rozbudują warstwę fabularną Gloria Victis. Jednocześnie projektanci i artyści kontynuują wysiłki nad wprowadzeniem nowej grywalnej nacji – Azebów. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to nacja ta, wraz z jej niepowtarzalną architekturą i wyposażeniem oraz nowymi krainami, powinna zostać dodana do gry także w czerwcu.

A Wy na co czekacie bardziej: ulepszony system walki, czy może tak jak i ja – model żeński postaci?

I powiem Wam, że fajnie by było, aby twórcy pomyśleli o wprowadzeniu do gry także i serwer PvE, dla osób takich jak ja, które wolą zwiedzać i podziwiać tworzony przez nich świat, a nie ciągle walczyć z innymi graczami…

3 KOMENTARZE

Comments are closed.