Bez większych fajerwerków i z kilkugodzinnym opóźnieniem  studio WildCrad udostępniło graczom kolejne rozszerzenie. Akcja ARK: Extinction (Zagłada) osadzona została na futurystycznie wyglądającej Ziemi, która spustoszona została przez cybernetyczne stworzenia. Zadanie jest bajecznie proste: trzeba ją odbić i uratować.

Wraz z nowym rozszerzeniem, w grze pojawiły się nowe stworzenia, przeciwnicy i przedmioty do wytworzenia. W świecie tym – prócz cybernetycznie modyfikowanych dinozaurów, spotkać będzie można także gigantyczne tytany, wielgachne sowy, drapieżników strzelających piórami oraz mechaniczne drony.

Jednym z najciekawszych – i najsłodziej wyglądających stworzeń, będzie jednak Gasbag, którego można nadmuchać i używać jako latającego środka transportu.

Jeśli nie jesteście pewni, co to tego czy ARK: Survival Evolved może przypaść Wam do gustu, to teraz jest dobry moment by go wypróbować. Do 11 listopada podstawowa wersja gry dostępna jest za darmo na Steam, a do tego wprowadzono spore obniżki na wcześniejsze rozszerzenia (-50% na Ark: Aberration oraz -60% na Ark: Scorched Earth). Najatrakcyjniej wygląda jednak przepustka sezonowa, w skład której wchodzą wszystkie trzy rozszerzenia, gdyż do 13 listopada można ją kupić w  cenie niższej o 35%.

Dajcie znać, czy macie w planach zakupić najnowsze rozszerzenie, czy też może skorzystacie z darmowego weekendu na Steam.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułXL Games i Gamigo uspokajają graczy ArcheAge, aktualizacja 5.0 w przyszłym tygodniu
Następny artykułPUBG zapowiada Jokera i Harley Quinn oraz globalne mistrzostwa
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
UltrasWorldPL

Ja Już mam 🙂

Andrzej Jamroziński - Hex

@ultrasworldpl:disqus i jak dodatek grałeś cos?

UltrasWorldPL

Raptem 2 godzinki by trochę pozwiedzać. Ale zaraz długi weekend więc jak tylko ogarnę jakiś dobry polski serwer PVE to rozpocznę przygodę na poważnie. Mapa jest ciekawa i zróżnicowana. Optymalizacja ok.