Studio Battlestate Games powoli szykuje się do rozpoczęcia beta testów tworzonej przez nich strzelanki Escape from Tarkov. Jedną z nowych funkcji, jaka zostanie wówczas udostępniona graczom, są kryjówki.

Ucieczka z miasta Tarkov nie będzie taka prosta i szybka, jak mogłaby się to wydawać. Postać gracza potrzebować będzie miejsca, w którym może odpocząć, nabrać sił oraz przechowywać swój ekwipunek.

Gracz zacznie budować swoją Kryjówkę od podstaw. Zaczynie od znalezienia opuszczonego i zagraconego schronu przeciwlotniczego. Ulepszanie kryjówki odbywać się będzie poprzez tworzenie nowych i ulepszanie już stworzonych modułów. Na starcie beta testów, do dyspozycji graczy oddanych zostanie 13 modułów, takich jak generator prądu, system zbierania deszczówki, wentylacja, placówka medyczna, placówka zwiadowcza, system ogrzewania, łazienka i inne. Dzięki temu użytkownik będzie mógł ulepszać swoją postać, poprawiając jej stan zdrowia, nawodnienie i szybkość regeneracji energii. Kryjówka umożliwi także produkcję leków, amunicji i innych rzeczy, a dzięki ulepszaniu placówki zwiadowczej użytkownicy otrzymają możliwość współpracy z handlarzami, dostęp do trybu w którym mogą grać jako Scav i inne nie ujawnione jeszcze funkcje.

Kryjówka ma być integralną częścią gry, która ukaże cały proces tego co dziać się będzie postacią po zakończeniu rajdu:  odnowa życia, przechowywanie ekwipunku, dostęp do nowych usług od handlarzy, wytwarzanie nowych przedmiotów oraz dostęp do specjalnych wydarzeń w świecie Escape Form Tarkov.

Jeśli zainteresował Was Escape from Tarkov, to pamiętajcie, że możecie zakupić jeden z pakietów gwarantujących dostęp do gry. Zapraszam także do odwiedzenia zaprzyjaźnionej polskiej strony o tej grze, prowadzonej przez jej wielkich fanów.

I teraz mam bardzo poważne zadanie: Ochroniarz poszukiwany! Czy ktoś z Was mógłby ze mną zagrać i wprowadzić mnie w obecną rozgrywkę w Escape from Tarkov? 😀

Poprzedni artykułARK: Survival Evolved podaje datę premiery i wprowadza nową mapę
Następny artykułThargoidzi nadciągają do Elite: Dangerous!
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil Stalmach

Ja dopiero przy kolejnej wyplacie bd mogl to kupic, ale z milą chęcią cię poochraniam 🙂

Łukasz Zwykły

Aż żałuję, że kupiłem PS4