Twórcy niezmiernie popularnej strzelanki PlayerUnknown’s Battlegrounds po raz kolejny zaskoczyli swoich fanów. W grze pojawić się ma bowiem tryb Zombie.

Informacja ta ujawniona została przez producenta wykonawczego Changhama Kima, który podzielił się z uczestnikami konferencji E3 planami związanymi z przyszłym rozwojem tej gry.

Wydawałoby się, że zombie znudziły się już graczom, ale ewidentnie nie Koreańczykom. To właśnie wschodnia społeczność tej strzelanki, wpadła na pomysł i domagała się wprowadzenia takiego trybu. Chce jednak Was uspokoić, że zgodnie ze słowami przedstawicieli studia Bluehole, zombie nie pojawią się w bazowej wersji gry. W końcu jest to Battle Royale, a nie survival z zombiakami.

Twórcy gry podkreślili także, że optymalizacja PlayerUnknown’s Battlegrounds nadal jest ich priorytetem, dlatego też tryb Zombie udostępniony zostanie graczom dopiero za jakiś czas.

Wspinanie i parkour już niedługo trafią do PUBG

Już teraz jednak możemy obejrzeć zwiastun zapowiadający ten tryb, w którym część graczy wcielać się będzie w mordercze zombie, a reszta walczyć o przetrwanie.

Zombies are coming to Erangel!Inspired by PUBG Partners, we will be adding zombie animations to PUBG. We don't have an ETA yet as we would like to first focus on optimization and polishing the current gameplay.But here is a sneak peek. Enjoy!

Opublikowany przez PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS na 13 czerwca 2017