Podczas zeszłorocznej konferencji E3 2016, mieliśmy okazję po raz pierwszy usłyszeć o MMO z elementami sandboxaSea of Thieves.

Na tegorocznej konferencji Microsoft, studio Rare zaprezentowało obszerny zwiastun rozgrywki z tego interesująco wyglądającego tytułu.

Obszerny gameplay pokazany publiczności tegorocznych targów E3, pokazuje przygody kilku piratów próbujących zdobyć skarby poukrywane na zatopionych wrakach oraz na wyspach. Gracze będą zmuszeni współpracować przy próbie zdobycia tych skarbów, w innym przypadku ich przygody mogą skończyć się dość tragicznie. Zdobyte skarby docelowo będzie można sprzedać w placówkach znajdujących się na co niektórych wyspach, oczywiście pod warunkiem, że uda się do nich dotrzeć. Wielki ocean kryje wiele niebezpieczeństw, wliczając w to drastyczne zmiany pogodowe, jak i innych graczy pragnących ukraść odkryte skarby.

Pierwotnie premiera Sea of Thieves zapowiedziana została na koniec 2017 roku, jednakże w trakcie pokazu, przedstawiciele studia Rare podali, że gra udostępniona zostania fanom na początku 2018 roku.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo zainteresowana ta produkcją. W końcu tytuł zachęcający graczy do współpracy, a nie tylko do wzajemnego mordowania.

 

1 KOMENTARZ

  1. Klon Blackwake (lub Guns of Icarus), choć komiksowa grafika i humor Sea of Thieves bardziej do mnie przemawia, pytanie tylko co było pierwsze i kto od kogo ściągał 😀

Comments are closed.