Pamiętacie jeszcze o Dauntless, gdzie gracze walczą z bestiami kilkadziesiąt razy większymi od nich i mają ponoć z tego radochę? Jeśli zastanawialiście się nad wypróbowaniem tej produkcji, a nie chcecie wydawać pieniędzy na Pakiety Fundatorów, to już niedługo będziecie mieć ku temu okazję.

Studio Phonix Labs ogłosiło wczoraj, że ich produkcja opuszcza bezpieczne pielesze zamkniętych (i płatnych) beta testów, i już 24 maja rozpocznie fazę otwartych beta testów. A co za tym idzie, każdy śmiałek będzie mógł się zalogować i osobiście sprawić łomot paru behemotom.

W ostatnich miesiącach Dauntless przeszedł gruntowne zmiany. Na podstawie opinii graczy zmieniono wiele systemów, ulepszono rozgrywkę na wyspach tworząc je ciekawszymi do zwiedzania, dodano nowe bronie oraz ulepszono interfejs gry. A to wszystko by w niedalekiej przyszłości przyciągnąć jak największą rzeszę graczy – jakby nie patrzeć, gra ta ma być Free-to-Play.

Wraz z rozpoczęciem otwartych beta testów, gracze spodziewać się mogą regularnych aktualizacji oraz więcej zawartości związanych z rozgrywką na „end-game”. Udostępniony zostanie także sklep z artykułami kosmetycznymi, a zgodnie ze słowami twórców, lootboxy nie pojawią się w tej grze.

Jeśli chcecie uzyskać dostęp do beta testów Dauntless już teraz lub też otrzymać jedną z unikalnych nagród, to do 23 maja macie czas by zakupić jeden z Pakietów Fundatorów na oficjalnej stronie gry.

To jak – ktoś z Was planuje wypróbować Dauntless?

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułWorlds Adrift zadebiutuje w maju na Steam
Następny artykułEkipa H1Z1 ulepsza Auto Royale oraz Combat Training