Studio DayBreak Games Company ogłosiło wczoraj, iż już w lipcu rozpocznie się seria turniejów Elite Series, w której wystartować będzie mógł każdy gracz H1Z1: King of the Kill.

Zazwyczaj nie piszę o turniejach organizowanych w H1Z1: King of the Kill gdzie do zdobycia jest nagroda finansowa – do tej pory Polska była z nich wykluczona. Tym razem jest inaczej i gracze z Polski mogą wziąć udział w tej serii turniejów! Jest jednak mały warunek: gracze sami muszą dojechać na miejsce ich rozgrywania.

Seria turniejów podzielona została na cztery regiony:

  • NA – Północna Ameryka: Atlanta
    • kwalifikacje: start 21 lipiec, godzina 20:00 czasu polskiego
    • finały: 23 lipiec, godzina 04:00 rano (w nocy z 22/23.07)
  • LATAM – Ameryka Łacińska,
  • APAC – Azja i Pacyfik,
  • EU – Europa.

W każdym z tych eventów do zdobycia będzie pula nagród w wysokości 250.000$, co daje razem łączną pulę 1 miliona dolarów!

Seria rozpocznie się turniejem w Atlanta, który to rozegrany zostanie w dniach 21-23 lipiec. Turniej ten podzielony został na dwie kategorie: gracze solo walczyć będą o pulę nagród w wysokości 100.000$, natomiast drużyny 5-cio osobowe powalczą o 150.000$. Część najlepszych graczy solo, jak i drużyn już została zaproszona przez DayBreak Games Company do wzięcia udziału w tym turnieju. Zdecydowana większość miejsc natomiast, zarezerwowana została dla osób, które przybędą na miejsce rozgrywania turnieju i wezmą udział w kwalifikacjach.

Jeden z turniejów Serii Elite rozgrywany będzie w Europie i, tak jak wcześniej wspomniałam, mogą w nim wziąć udział osoby mieszkające w Polsce. Na tą chwilę nie wiadomo jeszcze kiedy rozpocznie się rejestracja chętnych do wzięcia udziału w europejskim wydaniu tego turnieju, ale gdy tylko zostanie to ogłoszone, to Was o tym poinformuję.

Więcej informacji na temat turnieju Elite Series w Atlancie znajdziecie tutaj. Wszystkie mecze oglądać będzie można na Twitch.tv.

Ktoś z Was zainteresowany wzięciem udziału w H1Z1 Elite Series?

 

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają kod na maskę goryla:

 

 

P.S. Zapraszam także do polubienia strony BabaGra.pl na FB.  Na stronie znajdziecie także opis innych gier z trybem Battle Royale, jak i wielu gier z gatunku survivali. Może coś Was zainteresuje ?