W sequelu Destiny, Wieża – miejsce gdzie gracze mogli spotykać się przed wyruszeniem na wspólne przygody, leży w ruinach. Nie ma więc co się dziwić, że studio Bungie przygotowało dla graczy nową lokację.

Serwis IGN opublikował wczoraj film prezentujący nowe miejsce, które w Destiny 2 ma wypełnić pustkę po Wieży – Farmę.

W lokacji tej gracze spotkać się będą mogli z innymi użytkownikami oraz handlarzami oferującymi ciekawe gadżety. To jednak nie wszystko, bo będzie tutaj można zagrać w różnego rodzaju mini gry, jak chociażby piłka nożna, czy też znaleźć rzeczy dające bonusy, takie jak szybsze poruszanie w tym miejscu. I jak na prawdziwą Farmę przystało – będą też zwierzaki.

Zgodnie ze słowami Ryana Ebengera ze studia Bungie, wraz z postępami w rozgrywce, lokacja ta będzie się stopniowo powiększać, aby ostatecznie móc pomieścić do 26 graczy. Co ciekawe, to nie tylko gracze będą przybywać i opuszczać to miejsce, ale także i handlarze. Oznacza to, że oferta handlarzy, będzie ulegała zmianie.

Destiny 2 zadebiutuje na PS4 i Xbox One już 6 września. Niestety posiadacze PC będą mogli zagrać dopiero 24 października.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.